Monika Špinlerová

Monika Špinlerová

Jmenuji se Monika Špinlerová a jsem nutriční specialistka a fitness trenérka.

Absolvovala jsem magisterský program nutriční specialista na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Vytvářím správné návyky v oblasti výživy. Správná strava jde ruku v ruce s pohybem a toto spojení pro mě znamená zdraví fyzické i psychické. Z toho důvodu jsem již při studiích v roce 2013, po absolvování kurzu instruktor skupinových lekcí a instruktor body and mind, začala vést skupinové lekce ve fitness centrech. Pohyb je mým životním motorem, vyjádření sebe sama.

Výživa

O výživu člověka se zajímám už od roku 2008, kdy jsem si začala tvořit zápisky z knih o výživě, které jsem přečetla. Mezi přihláškami na vysokou školu byla samozřejmě i přihláška na obor nutriční terapeut. Při studiu jsem si pak uvědomila potenciál spojení výživy a pohybu.

Fitness

Začátky mojí fitness kariéry se odehrávaly v malé školní tělocvičně ve vesnici, ze které pocházím, kam jsem chodila s maminkou jednou týdně na lekce aerobiku. Za pár let mě lektorka z naší vesnice otěhotněla a oslovila mě, zda bych nechtěla místo ní předcvičovat. Tuto výzvu jsem přijala. Na vysoké škole jsem se pak rozhodla absolvovat kurz instruktora skupinových lekcí aerobiku a body and mind.

Individuální tréninky

Se spokojenými klienty na skupinových lekcích přicházely žádosti o osobní tréninky. Byl to pro mě opět posun dál a příležitost, jak se něco naučit a dělat, co mě baví.

Co se nehýbe, to se neposouvá!

Moje zkušenosti

1500
Přes 1500 odcvičených skupinových lekcí.
5
Přes 5 let ve fitness.
5
Více než 5 let zkušeností ve fitness a nutričním poradenství.

Vzdělání

Poznejme se! Co Vás zajímá?

Přišel čas udělat něco pro sebe. V prvním kroku mi napište.